Dekarz – Holandia – OD ZARAZ
€ 16/h netto

Obecnie dla naszych Klientów w Niederlandach poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku :

Dekarz

Data rozpoczęcia : 18.01.2020 oraz 01.02.2020

Opis stanowiska :
- krycie dachów różnego rodzaju dachówką,
- w większości dachy z lekkim spadem,
- praca na różnych projektach,
- obsługa różnych elektronarzędzi.

Wymagania:
- Doświadczenie udokumentowane na podanym stanowisku : minimum 2 lata,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego - warunek konieczny,
(przynajmniej jedna osoba w grupie 2 osobowej),
- Prawo jazdy kat. B,
- Własny samochód,
- Własne narzędzia,
- VCA mile widziane,
- Kultura osobista oraz motywacja do pracy,
- CV w języku angielskim.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na holenderskich warunkach,
- 525 - 550 euro netto tygodniowo za 40 godzin pracy,
- Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo zawsze na czas,
- Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem do WiFi,
- Płatny urlop wypoczynkowy,
- Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne,
- Opiekę koordynatora.

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji poprzez nasz formularz na naszej stronie internetowej : https://www.glasco.eu/formularz

Pamiętaj: Wysyłanie CV jest dobrowolne. Wysyłając akceptujesz Politykę Prywatności Glasco Sp. z o.o. z którą możesz zapoznać się na stronie: https://www.glasco.eu/polityka-prywatnosci

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie https://www.glasco.eu/oferty, oraz na stronie http://www.poloniusz.pl/praca/

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
8:00 - 19:00

Sb:
9:00 - 17:00