Fabryka betonu – pracownik produkcji
€ 11.60/h brutto

Fabryka betonu w miejscowości Apeldoorn poszukuje osób z doświadczeniem w pracy z betonem. Firma specjalizuje się m.in. w produkcji balkonów, schodów oraz ścian.

Obowiązki:

  • Praca produkcyjna na różnych stanowiskach
  • Przygotowywanie zleceń
  • Obsługa różnych maszyn i narzędzi
  • Inne zadania zlecone przez kierownika

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenie w pracy z betonem opisane w CV
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy
  • Dostępność na dłuższy okres czasu
  • Samodzielność i dokładność
  • Wysoka motywacja do pracy i chęci do przyuczenia się

Oferujemy Ci:

  • Stawkę: 11,60 / cao
  • Tygodniowy system wypłat
  • Praca na długi okres czasu
  • Internetowy profil pracownika
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora
  • Transport do pracy

Jesteśmy holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 20-letnim doświadczeniem. Każdego dnia ponad 1500 pracowników Workstead wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży produkcyjnej, spożywczej, przemysłowej, technicznej, porządkowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i wspólnie działali na rzecz pięknej przyszłości!

Dodatkowe informacje
Social media

Pn:
8:30 - 17:00