To ogłoszenie może być nieaktualne.
Oferta, która Cię interesuje jest oferta archiwalną. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się w naszym serwisie. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.
Malarz z jezykiem niderlandzkim!
€ 500/tydz netto

WYMAGANIA:

  • przynajmniej 3 lata doswiadczenia na tym stanowisku
  • wyksztalcenie w zawodzie mile widziane
  • CV w jezyku angielskim lub niderlandzkim
  • znajomosc jezyka niderlandzkiego
  • wlasny transport
  • certyfikat VCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa zgnilizny drewna
  • Stiuk
  • Malowanie z mieszkancami w domach
  • Prace malarskie w szkołach i placówkach opiekuńczych
  • Malowanie dla spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości

        OFERUJEMY:

        • bardzo dobre zarobki placone tygodniowo od 500 euro netto/40 h
        • praca na dlugi okres czasu (minimum rok)
        • mozliwosc nadgodzin platnych wedlug taryfy CAO
        • pieniadze wakacyjne i urlopowe placone extra,
        • mozliwosc zaliczek juz po dwoch dniach pracy,
        • mozliwosc negocjowania stawki juz po trzech miesiacach pracy,
        • rozwoj zawodowy, kursy doszkalajace i jezykowe na koszt pracodawcy,
        • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z internetem,
        • ubezpieczenie zdrowotne placone przez pracodawce,
        • pomoc koordynatora w zalatwieniu formalnosci zwiazanych z rozpoczeciem pracy (otwarcie konta bankowego, umowienie na odbior numeru BSN, wizyta lekarska itp)
        • opieka accountmanagera, regularne wizyty na budowie i w razie problemow kontakt telefoniczny rowniez poza godzinami pracy biura,
        • atrakcyjne bonusy za polecenie naszego biura nawet do 200 euro za osobe,
        • narzedzia elektryczne, ubrania robocze oraz w razie potrzeby narzedzia podreczne
        • w razie potrzeby auto sluzbowe i karty paliwowe

        Dziś
        8:30 - 17:00