Naprawa palet
€ 10.30-10.30/h

Lubisz pracować z paletami?  A więc mamy dla Ciebie pracę w firmie, która zajmuje się naprawą i renowacją palet. Jest to oferta pracy na jedną zmianę i bez wiekówki.

Obowiązki:

  • Naprawa palet
  • Selekcja palet

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenie przy naprawie palet
  • Komunikatywny język angielski
  • Gotowość do pracy od zaraz
  • Dokładność w wykonywaniu swojej pracy
  • Prawo Jazdy (mile widziane)
  • Zaświadczenie o niekaralności (mile widziane)

Oferujemy Ci:

  • Stawkę: €10,30 / cao
  • Tygodniowy system wypłat
  • Pracę na długi okres czasu
  • Internetowy profil pracownika
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora
  • Transport do pracy (samochód lub rower)

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
8:30 - 17:00