Order picker 11.40 euro brutto !
€ 11.40-13/h brutto

Agencja pracy Flexcraft poszukuje osoby na stanowisko order pickera !

Zakres obowiązków :

Do zakresu obowiązków pracowników należeć będzie orderpicking ze skanerem na wózku EPT. Konieczna jest umiejętność prowadzenia takiego wózka. Produkty, które są na stanie to przede wszystkim farby oraz inne materiały wykończeniowe. Godziny pracy od 16-2.30

Wymagania :

- znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- chęć współpracy na minimum 3 miesiące

- mile widziane doświadczenie na wózku EPT

Oferujemy :

- pomoc w zorganizowaniu transportu do biura w Holandii

- wypłaty tygodniowe

- opiekę polskiego koordynatora

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

- dodatki zmianowe, za nadgodziny , wakacyjne

Dziś
8:00 - 17:00