Orderpicker sklepu spożwczego
€ 11.39/h brutto

Opis stanowiska

  • Praca na jako orderpicker na magazynie sklepu spożywczego.
  • Praca na zbieraniu zamówień, przygotowywaniu ich do wysyłki
  • Praca w temperaturze ok. 3 stopni

Wymagania

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

  • Koszt zakwaterowania - 97,20 €
    Koszt ubezpieczenia zdrowotnego - 27,66 €

Wynagrodzenie

  • Wynagrodzenie 11,39 € brutto (podstawa 10,34 € + ADV (0,84) + (0,21) dodatek COLD)
  • Dodatkowo: zmiana nocna (22: 00-06: 00) 150%, niedziela 200%, nadgodziny powyżej 45 godzin - 135%.

Wypłaty tygodniowe

OFERTA SKIEROWANA JEST RÓWNIEŻ DO PAR!
Jesteś zainteresowany? Wyślij CV na adres klaudia@holandiajobs.pl w tytule maila wpisz magazyn
Zadzwoń +48 504-249-266 pn-pt 9-17

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
9:00 - 17:00