Praca w jeliciarni – dział oczyszczania
€ 10.79-10.79/h brutto

Nie znasz języka angielskiego i nie posiadasz prawa jazdy, a chciałbyś rozpocząć pracę w Holandii? Poszukujemy kandydatów do firmy zajmującej się oczyszczaniem wnętrzności zwierzęcych. Jest to praca w ciepłym pomieszczeniu, w którym może panować specyficzny zapach.

Obowiązki:

  • Płukanie jelit za pomocą myjki bądź ręcznie
  • Wieszanie wnętrzności na taśmę oraz segregacja
  • Inne prace pomocnicze

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Brak przeciwskazań do pracy z mięsem i widoku krwi
  • Dostępność na dłuższy okres czasu
  • Chęci do przyuczenia się na danym stanowisku

Oferujemy Ci:

  • Stawkę: €10,79 + dodatki za zmiany
  • Tygodniowy system wypłat
  • Transport do pracy
  • Internetowy profil pracownika
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora
  • Pracę na długi okres czasu

Ogłoszenie zostało dodane niedawno, zaaplikuj już teraz aby mieć większe szanse!
Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
8:30 - 17:00