Pracownik Magazynu
€ 10.47/h brutto

Obowiązki
Pracownik magazynu: orderpicker, system voicepick.
Praca na 1 zmianę.

Pracownik magazynu: załadunek i rozładunek kontenerów
Lokalizacja: Rossum/Maaskantje
Praca na 1 zmianę
Gwarancja godzin na kontrakcie: 160h miesięcznie;
Okresowe premie za wyniki.
Możliwość awansu i podwyżk

Pracownik magazynowy : rozładunek palet
Praca na magazynach przy rozładunku palet.
Lokalizacja: Tilburg

Wymagania
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- siła i dobra kondycja fizyczna
- przedział wiekowy 18-50

Oferujemy
Oferujemy wynagrodzenie €10,47 (w tym 8% dodatku wakacyjnego)
Kontrakt z gwarancja godzin: 160h w miesiącu.
Odzież firmowa i obuwie robocze są bezpłatne
Bezpłatny transport do i z pracy

Godziny powyżej 160 są płatne + 0,90 € dodatkowej za godzinę (netto / po opodatkowaniu)
Praca w niedziele i święta jest dodatkowo płatna (200%)
Wynagrodzenie miesięczne
(po tygodniu pracy możliwa jest przedpłata w wysokości 75,00 €)
Pracownicy poniżej 21 roku życia otrzymują takie samo wynagrodzenie
20 dni płatnego urlopu na podstawie umowy na pełny etat
⦁    Obecne wynagrodzenie w pełnym wymiarze godzin wynosi 1.550 80 € brutto
Liczba osób w pokoju : od 2 do 5
Niskie koszty tylko 50,00 € na tydzień
 Ubezpieczenie zdrowotne o najniższych stawkach (23,41 € na tydzień)

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
9:00 - 17:00