PRACOWNIK SZKLARNI Z MAŁYMI ROŚLINAMI TROPIKALNYMI
€ 10.05-10.05/h brutto

Start pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Naaldwijk

Stawka godzinowa: €10,50 brutto

Opis stanowiska:

*sadzenie plantów do doniczek (niekiedy praca na kolanach, z ochraniaczami)

*przycinanie sadzonek

*etykietowanie i przygotowywanie roślin do wysyłki

*selekcjonowanie roślin

Wymagania:

*znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym

*własne zakwaterowanie oraz transport lub prawo jazdy kat. B - mile widziane

*doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

*motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

*pracę w pełnym wymiarze godzin, na długi okres czasu

*ubezpieczenie zdrowotne (w razie potrzeby)

*umowę na warunkach holenderskich wg CAO

*stabilne zatrudnienie u sprawdzonego, rzetelnego Klienta

Zainteresowana? Skontaktuj się z nami!

*wyślij swoje CV na nasz adres mailowy:

recruitment@work-specialist.com

*skontaktuj się telefonicznie:

+31 643 279 958 / +48 794 500 198

Dziś
10:00 - 17:00