Rozładunek kontenerów -BEZ JĘZYKA !
€ 11.55-13.30/h brutto

Agencja pracy Flexcraft poszukuje osób na stanowisko rozładunek kontenerów !

Zakres obowiązków :

- Praca polega na rozładowywaniu kontenerów z paczkami o różnych gabarytach od małych do dużych i ciężkich (ponad 20 kg). Paczki wykładane są na palety, następnie strechowane i odkładane na miejsce

Praca jest dwuzmianowa : 6-16, 16-00

Oferujemy :

- pomoc w zorganizowaniu transportu do biura

- opiekę polskiego koordynatora

- ubezpieczenie

-wypłaty tygodniowe

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

- dodatki zmianowe, wakacyjne,

Wymagania :

mile widziane prawo jazdy kat.B

chęć współpracy na minimum 3 miesiace

Wyślij swoje cv na sabina.bernasinska@flexcraft.pl lub zadzwoń 48 516256877

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273

Pn:
8:00 - 17:00