Sortowanie / pakowanie warzyw i owoców
€ 10-10.50/h brutto

Praca w zakładzie z warzywami i owocami. Podstawowe obowiązki to:
- pakowanie warzyw / owoców
- sortowanie warzyw / owoców
- kontrola jakości
- układanie pudełek / skrzynek na paletach

Wymagania:

- motywacja do pracy
- sprawność fizyczna
- gotowość do wyjazdu od zaraz
- mile widziane prawo jazdy
- obuwie robocze ze stalowymi noskami (wymagania BHP) - jeśli nie będzie dostępne w Polsce, agencja Flexipool BVzapewni to obuwie i obciąży kandydata kosztem 25 €

Praca w systemie jednozmianowym.
Praca obejmuje 8 a 12 godzin dziennie, od piątku do soboty.
Praca na hali o normalnej odw.
Zagwarantowany transport do pracy.

Koszt pobytu zależny od przepracowanych godzin, ale nie wyższy niż 99,95 € / tydzień.
Koszt ubezpieczenia - 25,30 € / tydz.

Oferta wyłącznie w domach. Pokoje 2 oraz 3 osobowe.

Wynagrodzenie:

od 9,70 € do 10,19 € brutto / godz. w zależności od pracodawcy. Bardzo często jest zamiennie w 2 sortowniach o różnych stawkach

Wózek widłowy operatora: 10,75 € brutto / h - po ok. 3 miesiące € 11,75 brutto / godz

Dodatkowe informacje
Social media

Pn:
9:00 - 17:00