Spawacz TIG
€ 16/h brutto

Dla naszego klienta w miejscowości Someren, poszukujemy kandydatów na stanowisko Spawacz TIG. Firma produkuje elementy dla przemysłu opakowaniowego i spożywczego, a także dla przemysłu high-tech. Na terenie zakładu klimatyzacja oraz siłownia. Praca na jedną zmianę!

Wymagania:

- Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Doświadczenie w podobnej pracy

- Prawo jazdy kat.B (mieszkając na lokacji agencyjnej)

Obowiązki :

- Spawanie metodą TIG

- Przygotowywanie elementów

- Prowadzenie ewidencji w systemie

Oferujemy:

- Stawka €16,00 brutto/h

- Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych

- Możliwość długotrwałej współpracy

- Darmowy transport do pracy

- Tygodniowy system wynagrodzeń

Wyślij swoje CV, skontaktujemy się z Tobą! Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami :+31 135074440

Pn:
8:30 - 17:00
Ndz:
9:00 - 12:00