STOLARZ – HOLANDIA- PRACA OD ZARAZ NA DOBRYCH WARUNKACH ! PILNE ! DO 600 EUR/TYG
€ 15/h netto

Dla naszych Klientów w Niederlandach poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku

Stolarz

OPIS STANOWISKA

- Praca na stolarni
- Wykonywanie konstrukcji drewnianych na podstawie rysunku technicznego
- Obsługa profesjonalnych maszyn stolarskich
- Elementy dachów, wykuszy i innych konstrukcji

WYMAGANIA

- Udokumentowane doświadczenie zawodowe (CV bez opisu doświadczenia nie będą brane pod uwagę )
️- Komunikatywny język angielski/niderlandzki
️- Prawo jazdy, samochód
-Znajomość rysunku technicznego

NASZA OFERTA

- Zatrudnienie na niderlandzkich warunkach,
- Wynagrodzenie 510-600 euro netto za 40 godzin pracy wypłacane tygodniowo zawsze na czas (stawka zależna od udokumentowanego doświadczenia)
- Płatne dni urlopowe
- Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem WiFi,
- Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne,
- Opiekę koordynatora polskiego, również w weekedny

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji najlepiej poprzez naszą stronę internetową https://www.glasco.eu/formularz

Dodatkowe informacje
Social media
Dziś
8:00 - 19:00

Sb:
9:00 - 17:00