The Wiendels Group
Grupa Wiendels Rodzinna firma Grupa Wiendels to wiodąca organizacja świadcząca usługi specjalizująca się w wynajmie i detaszowaniu personelu w różnych branżach. Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu i ekspertyzie w sektorach takich jak produkcja, przetwórstwo mięsa, logistyka, budownictwo, technika i ochrona, oferujemy niezawodne i elastyczne rozwiązania personalne, które spełniają potrzeby naszych klientów.

Praca Cała Holandia : 2 ofert pracy

{title}
Ogłoszenie archiwalne
{excerpt}
{city} {distance} km)
{payment}
{date}
{labels}
Operator wózka widłowego
Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego operatora wózka widłowego do pracy w naszym magazynie. Oferujemy stabilne zatrudnienie na pełny etat ...
Cała Holandia
€ 14/h brutto
109 dni temu
Praca w zakladach miesnych
Stanowisko: Rzeźnik Lokalizacja: Holandia Obowiązki: Rozbiór i obróbka mięsa, kontrola jakości, utrzymanie higieny. Wymagania: Doświadczenie, ...
€ 15-19/h netto
114 dni temu

Pn:
8:30 - 17:00